Rozdíl mezi skleněnou a křišťálovou náušnicí

13.02.13

Když si myslíte, že o koupi skleněné nebo křišťálové náušnice Swarovski, byste chtěli vědět víc o nich než jste vložili do hotovosti koupit. No, bude tento článek vám některé tolik potřebné jasnosti o těchto dvou typů materiálů používaných pro výrobu ohromující náušnice sady. Budete vědět, jaký typ investovat do jakmile dokončíte čtení.

Rozdíl mezi skleněnou a křišťálovou náušnicí

Skleněné náušnice jsou právě to. Jsou vyrobeny z určitého typu skla se hodí pro šperky a tvarované foukané do reprezentačních tvarů. Některé z perlových tvarů jeden najde, jak vypadají prostřednictvím on-line obchody jsou multi-barevné korálky ze skla v různých velikostech. Některé korálky jsou opravdu malé s několika korálky hrudkovitý spolu, ale jiní jsou docela velké a jeden nebo několik korálky stačí, aby se celý náušnici. Mohou být visí nízko nějakým jemným řetězce, nebo může být připevněn k zadržovací zařízení, které je v blízkosti ucha a non-visící.

Křišťálové náušnice se liší v tom, že svítí a odrážejí světlo lépe než sklenice dělá. Crystal je tvořen přidáním oxidu olovnatého do krystalu během výroby. Toto vedení je komponenta, která umožňuje krystal vypadat a cítit se liší ve srovnání se sklem. Olovo je krystalu lesklejší a také těžší než normální sklo. Krystaly v křišťálové náušnice Swarovski jsou také snížit právě proto, že se může odrážet tolik světla jako možné na rozdíl od skleněných korálků, které pouze vydávají světlo slabě. Křišťálové náušnice také kompliment stříbro, když jsou používány společně.

Další rozdíly mezi krystalem a skleněné náušnice jsou to křišťálové náušnice se více odborných znalostí k výrobě a jsou někdy mnohem nákladnější než jeho skleněné protějšky. To je proto, že je dražší a náročné na výrobu krystal, než je vyrábět skleněné komponenty. Některé z křišťálových výrobků, které jsou vyráběny jsou také poměrně složité v pohledu a jejich cena se může pohybovat od cenově dostupné pro extrémně vysoké vzhledem k zapojených zpracování.

Stupeň olova používá v krystalech stanovit, jak je to reflexní. Více vedení se používá, tím více lesklejší zdá. Vysoce kvalitní krystal má větší náskok vložený v průběhu výrobního procesu. Jiné metody pro určení kvality krystalů, které se používají v náušnicích je sledovat přesnost řezů, které jsou vyrobeny na jeho povrchu. Skleněné náušnice jsou obvykle řez způsobem, že krystaly jsou. Crystal náušnice jsou také obvykle odolnější než sklo, protože jsou tvrdší než skleněné perly kvůli přidáním chemických přísad, jako je oxidu olovnatého a další.

Nemusíte se bát, že krystaly budou mít škodlivý vliv na vás, protože vedení se používá v nich, protože vedení je zcela uvnitř krystalu a bude nikdy být propuštěn do vnějšího prostředí a způsobit škodu. Proto, křišťálové náušnice jsou naprosto bezpečné pro použití a byly použity po celá desetiletí miliony žen.

Pokud máte zájem o koupi nějaké jiné vypadající typy náušnice Swarovski sad, pak mají Podívejte se na některé z rozsáhlých sbírek, které se mohou vyskytnout on-line, je dobrý způsob, jak začít své hledání. Určitě najdete více než to, co můžete očekávat na těchto internetových obchodů a bude středem přitažlivosti příště budete nosit jeden z těchto nádherných stříbrné náušnice stanoví, které mají buď ze skla nebo křišťálu příloh na ně.

Reklama - odkazy

Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně a šatní skříně vyrábíme ve firmě AMONIT interiéry s.r.o. již sedm let a s výrobou máme bohaté zkušenosti. Působíme zejména v Praze, kde nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně u stanice metra Háje.


Cena pronájmu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Přečtěte si článek: Vestavěné skříně na míru


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Nízká cena betonu a vysoká kvalita je u nás prioritou.


Jóga fitshop vám nabízí kvalitní oblečení na cvičení.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.