Piercing do jazyka může poškodit dásně

15.02.13

Byla provedena studie zkoumá účinky, které má piercing do jazyka na ústa, v závislosti na American Academy of Periodontology. Studie, původně publikoval v Journal of Periodontology, poznamenal, že kovové činky mohou být škodlivé pro vaše dásně a perleťově bílé. Konkrétně, bude nosit činku na delší dobu zvýšit své šance dásní recese a zubů čipy. Pokud máte propíchnutý jazyk, možná budete chtít, aby se přístup k zubní diskontní plán prioritu.

Piercing do jazyka může poškodit dásně

Recese dásní

Tyto údaje byly shromážděny výzkumníci z Loma Linda a Ohio State stomatologie škol, který vedl průzkum 52 mladých lidí s těmito piercing. Výzkumníci zjistili, že 35% účastníků, kteří měli propíchnutý jazyk po dobu nejméně čtyř let bylo ustupující dásně. 50% z těch, kteří s dlouhým stonkem piercing činka po dobu nejméně dvou let také zažil recesi dásní.

S dlouhým stonkem barbells (více než 5/8 palce dlouhý) jsou nebezpečné pro vaše ústa, než krátké nich jsou. Dr. Dimitris Tatakis z Ohio State University poznamenal: "Během jazyka pohybu, dlouhé-kmenové barbells jsou s větší pravděpodobností dosáhnout a poškození dásní než krátké činky. Postupem času, může toto poškození způsobit dásně ustupují, což může vést k vážným zubní a ústní komplikace. " Gum recese může vést k vážnému onemocnění dásní a infekce, které mohou být velmi drahé stanovit bez slevou plánu.

Štípané zuby

Kromě předchozích zjištění, téměř 50% účastníků s barbell-propíchnutých jazýčky po dobu nejméně čtyř let se štípané zuby. Zubní čipy byly mnohem častější u těch, které se short-pocházel činky.

Zdá se, že zub štěpkování byla přímým důsledkem účastníků kousání na piercing v jazyku. Tatakis vysvětlil, "short barbell je možná jednodušší umístit mezi zuby, což by mohlo být jedním z důvodů, proč jsme svědky více štípané zuby v této skupině."

Pokud vaše zuby jsou důsledně štípané váš piercing do jazyka, může slevu plán pomoci pokrýt náklady na opravy.

Ostatní Ústní ovlivňuje

V jiné studii, Dr. Timothy Roberts z University of Rochester School of Medicine v New Yorku zkoumal 4500 lidí ve věku od 12 do 21. On objevil, že ti, s jakýmkoliv typem piercingu v jazyku je více pravděpodobné, že kouřit, brát drogy a rozvíjet další nezdravé návyky.

Konkrétně, může propíchnutý jazyk být více náchylní k otokům. Kromě toho může váš piercing způsobit potíže se žvýkat, polykat a mluvit.

Závěr

Ve světle těchto studií a ústní ovlivňuje, je rozumné zvážit rizika dříve, než se rozhodnete získat piercing do jazyka. Dr. Kenneth Bueltmann, prezident Americké akademie Periodontology, dá to nejlepší, říká, "Užívání opatření nyní zvýší vaše šance na udržení své zuby na celý život, místo toho, aby potřeboval protézu, jako mnoho vašich prarodičů." Pokud máte pocit, že musíte mít propíchnutý jazyk, ujistěte se, že také zubní slevy plán, který pomůže, aby zubní a dásní opravy cenově dostupnější.

Reklama - odkazy

Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně a šatní skříně vyrábíme ve firmě AMONIT interiéry s.r.o. již sedm let a s výrobou máme bohaté zkušenosti. Působíme zejména v Praze, kde nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně u stanice metra Háje.


Cena pronájmu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Přečtěte si článek: Vestavěné skříně na míru


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Nízká cena betonu a vysoká kvalita je u nás prioritou.


Jóga fitshop vám nabízí kvalitní oblečení na cvičení.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.