Typy piercingu do pupíku

11.02.13

Piercing do pupíku

Existuje mnoho různých typů piercingů do pupíku. Seriózní piercer bude schopen rozlišit 14 různých typů pupky, existuje mnoho více druhů než jen "Inny" a "outy"! Váš pupek typ ovlivní, jak váš piercing do pupíku bude vypadat, které jsou nejlepší a jak dlouho bude trvat piercing léčit. Diskuse ve vašich možnostech s průbojník dříve, než máte piercing v pupíku, takže můžete učinit informované rozhodnutí, zda se vám bude líbit konečný vzhled, nebo ne, váš pupek typ by mohl, aby to váš piercing vypadat jinak, jak si to představit.

Typy piercingu do pupíku

Hlavními typy pupku

Ačkoli tam jsou až 14 různých typů pupky, tam jsou ještě 5 obyčejné. Ty lze rozdělit na:

  1. Deep and round pupek. Obecně malé a zapadlé, tyto piercingy do pupíku mají tendenci, aby vyhovovaly oválné nebo kulaté kusy.
  2. Velký kulatý pupek. Univerzální, že se hodí do jakéhokoliv typu.
  3. Byt pupek. Ploché pupky přizpůsobeny jakémukoliv typu břicho baru. Ale možná se zabránilo malé kulaté bříško tyče, protože může rock ze strany na stranu a podívat se křivě.
  4. Hluboká pupek s hladkým dolní (hluboká nahoře a bez definování linie těla, jak to dostane nižší). Snad si vybrat nápadný slza design.
  5. Trojúhelníkový pupek. Běžný typ pupku, a ten, který nejvíce vyhovovalo.

Samozřejmě, každý je jiný a váš pupek se nemusí vejít do jedné z těchto kategorií, nebo můžete zvolit břicho bar, který není doporučen k vašeho pupku. To je samozřejmě v pořádku, a váš piercer by Vás měl poučit o výběru pro Váš piercing do pupíku.

Výběr piercera

Porozhlédnout před spácháním do tělesné průbojník pro piercing jakéhokoliv typu. Ujistěte se, že piercing pokoj je bez poskvrny, otřete-clean a že nenucený nástroje a nábytek krytiny jsou použity. Měli byste se cítit v bezpečí s vědomím, že vše, co není vyhazovat byla sterilizována a Vaše piercer měl nosit bílý plášť a rukavice a kravatu zpět své vlasy, pokud je to dlouho. Je pravděpodobné, že budete chtít mít své piercing do pupíku v místnosti, která je samo-obsažených soukromí. Než si vyberete váš piercer zeptat, jestli budete mít následné péče pokyny a následné péče čisticí roztok.

Nebojte se nechat bez nutnosti si piercing, pokud máte obavy na úrovni hygieny v piercing studio. To je nejlepší nechat a vyberte si jiný piercer před tím, než dojde k poškození.

Typy Belly barů

Banana zvonu jsou tradiční břišní bary, vzhledem k tomu, prsteny dát více individuální vzhled. S takovým obrovským rozsahem břišních barů na trhu je důležité nezapomenout na to, co je: kvalita. Nepřijímejte levné materiály, koupit zlaté nebo platinové kusů. Cena by neměla být faktorem, pokud jde o vaše tělo, a to je mnohem lepší vybrat jeden kvalitní kousek, který můžete nosit a opatrovat let, než mnoho nenucený, případně nebezpečné kousky.

Odstranění břicho bar

Piercing do pupíku může trvat něco mezi 4 a 8 týdnech léčit, záleží na vaší tělních hojivých obrany. Nicméně, podle toho, co typ piercingu máš je obecně nejlepší počkat 10 týdnů před změnou své vlastní. Když jste připraveni postupujte takto:

Si důkladně umyjte ruce antibakteriálním mýdlem. Pevně držte spodní míč stabilní s jednou rukou, zatímco otáčením horní míč proti směru hodinových ručiček s volnou rukou. Gumové rukavice mohou pomoci tím, že vám navíc přilnavost. Vyčistěte sušiny pryč s bavlněnou pupenu před opatrně vytáhněte lištu.

Reklama - odkazy

Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně a šatní skříně vyrábíme ve firmě AMONIT interiéry s.r.o. již sedm let a s výrobou máme bohaté zkušenosti. Působíme zejména v Praze, kde nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně u stanice metra Háje.


Cena pronájmu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Přečtěte si článek: Vestavěné skříně na míru


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Nízká cena betonu a vysoká kvalita je u nás prioritou.


Jóga fitshop vám nabízí kvalitní oblečení na cvičení.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.