Jak vybrat správný Swarovski křišťál

09.01.13

Swarovski kamínky se staly velmi populární v posledních několika letech a zdá se, být použit pro téměř cokoliv. Co vůbec tvar a velikost položky je velikost krystalu, který je ideální i pro použití z položek jak malý jako pera nebo MP3 přehrávače přímo až k autům. V USA existuje řada společností, které se specializují na krystalizační exteriér nebo interiér vozidel a dokonce potažené Mercedes-Benz SL600 s více než 200.000 krystaly Swarovski. Zatímco většina z nás si nemůže dovolit takovou bohatou náklady jako accessorising auto, krystalizující menší předměty mohou jistě být ve většině našich rozpočtů. Je to velmi jednoduché přidat Swarovski krystaly na položku, kterou právě potřebujete vědět správnou velikost krystalů a typ použití, a to může nakonec stát podstatně méně, než kupovat s krystaly již připojeny.

Jak vybrat správný Swarovski křišťál

Swarovski kamínky mají mnoho barev, ale nejoblíbenější 2ar prostý krystal a krystal AB, což je zřejmé krystal s povlakem, který dává světlo duhu jako účinek na povrch. Pro uspokojení trhu Swarovski mají širokou škálu tvarovaných kamínky, včetně náměstí, motýl, slza a kolo, všech tvarů kolo Xilion Rose je nejoblíbenější. Tento střih drahokamu má multi tváří tvář, která dělá krystal extrémně jiskřivý, když přijde do kontaktu se světlem, což je důvod, proč jsou používány tak řada špičkových návrhářů. Dodávají pozlátko a půvab k jejich oblečení rozsahu a jsou často aplikovány přímo na kůži na přehlídkovém molu i modely, které móda jejich oblečení na prestižních akcích.

Existují 3 základní typy Xilion Rose kamínky nebo Šatonové jak oni jsou často nazýváni, hotfix,, non-hotfix fólie na podložce a konečně un-zmařených kamínky. Oba hot-fix a fólie na podložce z flitrů mají stříbrnou fólií na ploché straně krystalů, oprava hotfix také mají solidní přilnavost povlaku fólií. Všechny tři typy kamínky jsou stejné krystaly olovnatého skla, ale jsou vhodné pro různé účely.

Hot-fix kamínky jsou ideální pro použití na blahopřání, svatební tiskoviny, tanečních kostýmů a trička. Chcete-li použít, musíte mít na hot-fix aplikátor nebo parní žehličku do rozpuštění lepidla na zadní straně drahokamu. Hot-fix aplikátor hůlky jsou malé kapesní zařízení s plastovou rukojetí a kovovým koncem, který vyměnitelné hroty se vážou k. Použití hůlku je jednoduché, nejprve vyberte správnou velikost tip na drahokamu, našroubujte na špičce a zapojte jej do elektrické sítě. Některé značkám z hůlky mají on / off přepínač ostatním stačí odpojit od elektrické sítě vypnout. Nechte 2 minuty ohřát pak zvednout drahokamu s hůlkou a stiskněte na požadované plochy.

Bez opravy hotfix kamínky vyžadovat samostatnou lepidlo má být použit, na papír nebo textilie Gemtac by nejvhodnější jako jeho prací po vysušení, flexibilní, jasné a netoxické. Pokud chcete přidat kamínky do skla, kovu, keramiky, plastu nebo pryže je průmyslově silný lepidlo názvem E6000, který je ideální pro práci. Je to mimořádně silné jednou suché, ale péče je třeba brát s lepicími výpary, jak jsou škodlivé, proto by měl být používán pouze v dobře větraných prostorách dospělou osobou. Swarovski mají pestrou škálu velikostí a některé z menších kamínky může být těžké vybrat tak pomocí jemného hrotu pinzety, oranžová hůl nebo šperk setter bude dělat práci mnohem jednodušší. Jewel tvůrci jsou malé plastové tyče s lepkavou pupenů jednom konci a bod druhé. Vyzvednutí drahokamu tváří stranou s lepicí bud položte jej na lepidlo a použijte špičatý konec pro všechny jemné polohování.

Třetím typem drahokamu je un-foliovaná, který je ideální pro montáž do prostředí, kde jak horní a spodní části krystalu může včela vidět. Bez stříbrné fólií un-zmařených kamínky nemají docela stejnou úroveň jiskru jako ty, které se podložce. Nemají však vypadají oslnivě, když světlo svítí skrz krystal dává jim podobný vzhled jako diamant, který je důvod, proč jsou tak široce používány.

Reklama - odkazy

Investiční stříbro

Investujte do drahých kovů prostřednictvím společnosti BESSERGOLD se sídlem v Praze. Využijte průběžně aktualizované ceny investičního stříbra.


Vestavěné skříně na míru

Vestavěné skříně a šatní skříně vyrábíme ve firmě AMONIT interiéry s.r.o. již sedm let a s výrobou máme bohaté zkušenosti. Působíme zejména v Praze, kde nás můžete navštívit ve vzorkové prodejně u stanice metra Háje.


Cena pronájmu v Praze

Víte kde a za kolik sehnat pronájem bytu v Praze?


Investiční stříbro/zlato

Nakupte online investiční stříbro / zlato - celosvětově likvidní investiční stříbro / zlato, mince a slitky ze stříbra jako další atraktivní drahý kov, který Vám pomůže zvýšit, nebo alespoň uchovat hodnotu Vašeho majetku.


Přečtěte si článek: Vestavěné skříně na míru


Kvalitní vestavěné skříně

Vestavěné skříně s dlouhou záruční dobou a s kvalitním provedením. Společnost Komandor vyrábí skříně na míru parametrům Vašeho příbytku.


Nízká cena betonu a vysoká kvalita je u nás prioritou.


Jóga fitshop vám nabízí kvalitní oblečení na cvičení.


Poradíme Vám, jaké betonové směsi jsou vhodné na konkrétní použití.


Pro názornost jaká je cena vestavěné skříně jsme připravili přehledné kalkulace.